Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 128 GB αποτελείται από 4 modules των 32 GB το καθένα, σχεδιασμένη για επιτραπέζιους υπολογιστές υψηλών επιδόσεων. Διαθέτει ταχύτητα 5200 MT/s και χρονισμό CAS 40, προσφέροντας σταθερή και γρήγορη απόδοση. Η μνήμη είναι τύπου DIMM 288-pin, με τεχνολογία On-die ECC για έλεγχο ακεραιότητας δεδομένων και υποστηρίζει το προφίλ Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0). Το module έχει ύψος 34.9 mm, πλάτος 133.35 mm και βάθος 6.62 mm, ενώ λειτουργεί με τάση 1.25 V και διαθέτει χρυσή επικάλυψη επαφών. Η μνήμη είναι μαύρου χρώματος και συμμορφώνεται με το πρότυπο JEDEC.
| Συνολική Χωρητικότητα | 128 GB (4 x 32 GB) |
| Τύπος | DDR5 SDRAM |
| Τύπος Module | DIMM 288-pin |
| Χρήση | Desktop |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Προφίλ Μνήμης | Intel XMP 3.0 |
| Τεχνολογία | On-die ECC |
| Ποσότητα Modules | 4 |
| Ταχύτητα | 5200 MT/s (PC5-41600) |
| Latency Timings | CL40 (40-40-40) |
| Τάση | 1.25 V |
| Ύψος Module | 34.9 mm (1.37 inch) |
| Πλάτος | 133.35 mm |
| Βάθος | 6.62 mm |
| Επικάλυψη Επαφών | Χρυσή |
| Συμμόρφωση Προτύπων | JEDEC |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: