Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Lenovo ThinkPad με επεξεργαστή Intel Core Ultra 5 228V προσφέρει υψηλή απόδοση και ενεργειακή αποδοτικότητα, ιδανικό για multitasking και επαγγελματικές εφαρμογές. Διαθέτει οθόνη OLED 15,3 ιντσών με ανάλυση 2880x1800 και ρυθμό ανανέωσης 120 Hz, προσφέροντας ζωντανά χρώματα και εξαιρετική εικόνα. Με 32 GB DDR5 RAM και αποθηκευτικό χώρο SSD 512 GB, εξασφαλίζει γρήγορη και αξιόπιστη λειτουργία. Υποστηρίζει Wi-Fi 7, έχει βάρος 1,4 kg και τρέχει Windows 11 Pro, καθιστώντας το κατάλληλο για επαγγελματική χρήση και δημιουργικά projects.
| Επεξεργαστής | Intel Core Ultra 5 228V |
| Ταχύτητα | 2,1 GHz |
| Οθόνη | 15,3 " |
| Ανάλυση | 2880x1800 |
| Τύπος Οθόνης | OLED |
| Μνήμη RAM | 32 GB DDR5 |
| Αποθηκευτικός Χώρος | 512 GB SSD |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Βάρος | 1,4 kg |
| Τύπος | Notebook |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Σειρά | Lenovo ThinkPad |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| HDMI 2.1 | Ναι |
| Wi-Fi/Bluetooth | Ναι |
| Δακτυλικό Αποτύπωμα | Ναι |
| Υποστήριξη NPU | Ναι |
| Γενιά Επεξεργαστή | Lunar Lake |
| Τεχνολογία | Υψηλών Επιδόσεων |
| Πίνακας Οθόνης | OLED |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 120 Hz |
| Shared Μνήμη | Ναι |
| Κάρτα Γραφικών | Intel Arc Graphics 130V |
| Card Reader | Ναι |
| Συνδέσεις | HDMI, USB 3.2, USB-C |
| Apps Recommendations | Figma, Rhino 3D |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: