Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει οπτικό αισθητήρα υψηλής ακρίβειας με ανάλυση 44000 DPI, ιδανικό για gaming. Είναι ελαφρύ, με βάρος μόλις 80 γραμμάρια, και προσφέρει ρυθμιζόμενη ταχύτητα κίνησης για καλύτερο έλεγχο. Διαθέτει 8 προγραμματιζόμενα κουμπιά που μπορούν να προσαρμοστούν για πιο γρήγορο και εξατομικευμένο gameplay. Επιπλέον, υποστηρίζει RGB φωτισμό πολλαπλών χρωμάτων για εντυπωσιακό αισθητικό αποτέλεσμα.
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 44000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 8 |
| Ρυθμιζόμενη Ταχύτητα | Ναι |
| RGB Lighting | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Bundle | Όχι |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 8 |
| Sniper Κουμπί | Ναι |
| Βάρος | 80 gr |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Τύπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Σύνδεση | RF 2.4GHz |
| Μήκος | 125 mm |
| Πλάτος | 63,5 mm |
| Ύψος | 40 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: