Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή προσφέρει ευελιξία και άνεση για την εγκατάσταση διαφόρων μητρικών πλακετών όπως ATX, EATX, micro ATX και Mini-ITX. Κατασκευασμένο από mesh, SGCC και tempered glass, διαθέτει μαύρο χρώμα και παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί στο πλάι, προσφέροντας κομψή εμφάνιση και φωτισμό. Υποστηρίζει έως 2 δίσκους 3.5" και 6 δίσκους 2.5", ενώ διαθέτει 7 θέσεις επέκτασης. Η διαχείριση καλωδίων είναι εύκολη και το μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU είναι 16.5 cm, με μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών 45.9 cm και τροφοδοτικού 20 cm. Το κουτί διαθέτει προεγκατεστημένους 3 ανεμιστήρες 140 mm μπροστά και 1 ανεμιστήρα 120 mm πίσω, με υποστήριξη για επιπλέον ανεμιστήρες και ραδιέρες σε διάφορα σημεία.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | Mesh, SGCC, Tempered glass |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 6 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι |
| Πάνελ από σκληρυμένο γυαλί | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 45.9 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού PSU | 20 cm |
| Προεγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 3x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Προεγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους πίσω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός κάτω ανεμιστήρων | 3 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους κάτω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιέρων μπροστά | 420 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιέρων κάτω | 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιέρων πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιέρων επάνω | 420 mm |
| Πλάτος | 315 mm |
| Βάθος | 481 mm |
| Ύψος | 506 mm |
| Βάρος | 12.6 kg |
| Αριθμός τροφοδοτικών | 1 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2x2 Type-C | 1 |
| Θύρα combo ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: