Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το gaming mouse pad σε μαύρο χρώμα διαθέτει μονοχρωματική επιφάνεια κατασκευασμένη από καουτσούκ, προσφέροντας σταθερότητα και άνεση κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού. Είναι εξοπλισμένο με ραμμένα άκρα και αντιολισθητική βάση για καλύτερο κράτημα στην επιφάνεια εργασίας. Το μέγεθός του είναι μεγάλο (L) με διαστάσεις 700 mm πλάτος, 300 mm βάθος και πάχος 3 mm, ιδανικό για απαιτητικές gaming συνεδρίες.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Επιφάνεια χρωματισμού | Μονοχρωματική |
| Υλικό | Καουτσούκ |
| Gaming mouse pad | Ναι |
| Αντιολισθητική βάση | Ναι |
| Ραμμένα άκρα | Ναι |
| Μέγεθος | L |
| Πλάτος | 700 mm |
| Βάθος | 300 mm |
| Πάχος | 3 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: