Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το gaming ποντίκι διαθέτει οπτικό αισθητήρα με ανάλυση 6200 DPI, προσφέροντας ακρίβεια και ταχύτητα στην κίνηση. Είναι σχεδιασμένο για χρήση με καλώδιο USB Type-A και διαθέτει 8 πλήρως προγραμματιζόμενα κουμπιά, ιδανικά για gaming εφαρμογές. Η εργονομική του κατασκευή είναι αμφιδέξια, με μαύρο μονοχρωματικό χρώμα και ενσωματωμένο RGB φωτισμό σε μπλε, πράσινο και κόκκινο χρώμα. Το καλώδιο είναι πλεγμένο και έχει μήκος 1.8 μέτρα, ενώ το ποντίκι ζυγίζει μόλις 78 γραμμάρια, καθιστώντας το άνετο στη χρήση για μεγάλες περιόδους.
| Σκοπός | Gaming |
| Διασύνδεση συσκευής | USB Type-A |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Αριθμός κουμπιών | 8 |
| Προγραμματιζόμενα κουμπιά | Ναι |
| Αριθμός προγραμματιζόμενων κουμπιών | 8 |
| Λειτουργίες κουμπιών | DPI switch |
| Φόρμα | Ambidextrous |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Μπλε, Πράσινο, Κόκκινο |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Χαρακτηριστικά καλωδίου | Πλεγμένο |
| Πηγή τροφοδοσίας | Καλώδιο |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Windows | Ναι |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμ. |
| Ανάλυση κίνησης | 6200 DPI |
| Τύπος κύλισης | Τροχός |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κατακόρυφη |
| Τύπος κουμπιών | Πιεζόμενα κουμπιά |
| Αντοχή κουμπιών (εκατομμύρια κλικ) | 10 |
| Ταχύτητα παρακολούθησης ποντικιού | 220 ips |
| Προσαρμόσιμη ανάλυση κίνησης | Ναι |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 30 G |
| Ρυθμός polling | 1000 Hz |
| Ενσωματωμένη μνήμη | Ναι |
| Χωρητικότητα ενσωματωμένης μνήμης | 16 KB |
| Βάρος | 78 g |
| Πλάτος | 66 mm |
| Βάθος | 126 mm |
| Ύψος | 40 mm |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84716070 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: