Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο SSD με χωρητικότητα 4 TB προσφέρει εξαιρετικές επιδόσεις και αξιοπιστία για χρήση σε υπολογιστές, φορητούς και κονσόλες παιχνιδιών. Διαθέτει μορφή M.2 2280 και υποστηρίζει το πρωτόκολλο NVMe 2.0 μέσω διεπαφής PCI Express 4.0, εξασφαλίζοντας υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής. Η ψύξη του γίνεται με ενσωματωμένο heatsink, ενώ η κατασκευή του βασίζεται σε μνήμη 3D NAND, ιδανική για απαιτητικές εφαρμογές gaming και επαγγελματική χρήση.
| Χωρητικότητα SSD | 4 TB |
| Μορφή SSD | M.2 (2280) |
| Διεπαφή | PCI Express 4.0 |
| Υποστήριξη NVMe | Ναι, έκδοση 2.0 |
| Τύπος μνήμης | 3D NAND |
| Συμβατότητα | PC/Notebook/Game console |
| Υποστήριξη RAID | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι |
| Τύπος ψύξης | Heatsink |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 7000 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 6500 MB/s |
| Γραμμές δεδομένων PCI Express | x4 |
| LDPC | Ναι |
| Τάση λειτουργίας | 3.3 V |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 22 x 80 x 5 mm |
| Βάρος | 11 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 85 °C |
| Τεχνολογία ειδική μάρκας | SLC Caching |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | BSMI, CE, EAC, FCC, KC, RoHS, WEEE |
| Πιστοποιήσεις βιωσιμότητας | Green Dot |
| Δεν περιέχει | Κάδμιο, Μόλυβδο, Υδράργυρο |
| Συμβατό με PlayStation 5 | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: