Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η βάση τοποθέτησης οθόνης τοίχου προσφέρει πλήρη ευελιξία κινήσεων, επιτρέποντας ρύθμιση κλίσης, περιστροφή και ρύθμιση βάθους. Είναι κατάλληλη για οθόνες από 81,3 έως 177,8 εκατοστά (32" έως 70") και αντέχει βάρος έως 35 κιλά. Η κατασκευή της είναι από ατσάλι σε μαύρο χρώμα, με δυνατότητα τοποθέτησης σε VESA πρότυπα από 100x100 έως 400x400 mm. Η βάση υποστηρίζει τόσο επίπεδες όσο και κυρτές οθόνες και είναι εύκολη στην εγκατάσταση, προσφέροντας διαχείριση καλωδίων για καλύτερη οργάνωση.
| Αριθμός οθονών που υποστηρίζονται | 1 |
| Μέγιστο βάρος ανά οθόνη | 35 kg |
| Ελάχιστο μέγεθος οθόνης | 81.3 cm |
| Μέγιστο μέγεθος οθόνης | 177.8 cm |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχος |
| Κατάλληλο για οθόνη υπολογιστή | Ναι |
| Ελάχιστο VESA mount | 100 x 100 mm |
| Μέγιστο VESA mount | 400 x 400 mm |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό κατασκευής | Ατσάλι |
| Κατάλληλο για κυρτή οθόνη | Ναι |
| Ρύθμιση βάθους | Ναι |
| Ρύθμιση κλίσης | Ναι |
| Περιστροφή | Όχι |
| Περιστροφή (Swivelling) | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Εύκολη ρύθμιση | Ναι |
| Τύπος | Full motion |
| Απόσταση από τοίχο (μέγιστη) | 40 cm |
| Απόσταση από τοίχο (ελάχιστη) | 5 cm |
| Βάθος (ελάχιστο) | 5 cm |
| Βάθος (μέγιστο) | 40 cm |
| Αριθμός βραχιόνων | 1 |
| Προσανατολισμός | Landscape/Portrait |
| VESA mount περιλαμβάνεται | Ναι |
| Εύκολη εγκατάσταση | Ναι |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 pc(s) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: