Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μπαταρία είναι μαύρου χρώματος και χρησιμοποιεί τεχνολογία Sealed Lead Acid (VRLA), προσφέροντας αξιόπιστη απόδοση σε διάφορες συνθήκες λειτουργίας. Είναι κατάλληλη για χρήση σε θερμοκρασίες από 0 έως 40 βαθμούς Κελσίου και σε σχετική υγρασία από 0 έως 95%. Με βάρος 10 κιλά και διαστάσεις 254 x 152.4 x 96.5 mm, αποτελεί μια συμπαγή και ανθεκτική λύση για τις ανάγκες σας.
| Χωρητικότητα | 8 Ah |
| Τάση | 12 V |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (T-T) | 0 - 40 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας (H-H) | 0 - 95 % |
| Βάρος | 10 kg |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 254 x 152.4 x 96.5 mm |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 85044095 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: