Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 550 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές και servers, προσφέροντας αξιόπιστη και αποδοτική παροχή ενέργειας. Διαθέτει πλήρως modular καλωδίωση που διευκολύνει τη διαχείριση και την εγκατάσταση, ενώ η πιστοποίηση 80 PLUS Bronze εξασφαλίζει οικονομία στην κατανάλωση και υψηλή απόδοση. Ο ενεργός τύπος διόρθωσης συντελεστή ισχύος (PFC) και οι πολλαπλές προστασίες καθιστούν την τροφοδοσία ασφαλή και σταθερή. Ο ανεμιστήρας 12 cm με τεχνολογία FDB προσφέρει αποτελεσματική ψύξη με χαμηλό θόρυβο.
| Ισχύς | 550 W |
| Τύπος | ATX |
| Modularity | Fully-Modular |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Bronze |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | FDB |
| Ανεμιστήρας | 1 x 12 cm |
| Εύρος εισόδου AC τάσης | 100 - 240 V |
| Εύρος εισόδου AC συχνότητας | 47 - 63 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 8 A |
| Συντελεστής ισχύος | 0.9 |
| Τύπος διόρθωσης συντελεστή ισχύος (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 546 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς -12V | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5Vsb | 12.5 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V | 45.5 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 2.5 A |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας μητρικής | 65 cm |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 6 |
| Μήκος καλωδίου SATA | 150, 500 mm |
| Αριθμός Molex συνδέσεων (4-pin) | 3 |
| Μήκος καλωδίου Molex | 150, 500 mm |
| EPS σύνδεση (4+4 pin) | Ναι |
| PCI Express συνδέσεις (6+2 pin) | 2 |
| Σύνδεση floppy drive | 1 |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over voltage, Overheating, Overload, Short circuit, Under voltage |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | EAC, FCC, CB, CE, RoHS |
| Πιστοποιήσεις βιωσιμότητας | ErP |
| Βάρος | 1.62 kg |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 150 x 140 x 86 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: