Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μονάδα UPS τύπου Line-Interactive προσφέρει αξιόπιστη προστασία και σταθεροποίηση της τάσης για ηλεκτρονικές συσκευές και συστήματα. Με ισχύ εξόδου 1500 W και καθαρό ημιτονοειδές κύμα, εξασφαλίζει ομαλή λειτουργία ακόμα και σε περιπτώσεις διακοπών ρεύματος ή διακυμάνσεων. Διαθέτει ενεργό Power Factor Correction και δυνατότητα αυτόματης ρύθμισης τάσης (AVR), ενώ υποστηρίζει σύνδεση μέσω USB και σειριακής θύρας RS-232, καθώς και θύρες Ethernet RJ-45 για διαχείριση. Η κατασκευή του είναι μεταλλική, με δυνατότητα τοποθέτησης σε ράφι (rackmount) ή ως πύργος (tower), και διαθέτει ενσωματωμένο ανεμιστήρα για ενεργή ψύξη.
| Τύπος UPS | Line-Interactive |
| Ισχύς εξόδου | 1500 W |
| Ισχύς εξόδου (VA) | 1.5 kVA |
| Μορφή κύματος | Καθαρό ημιτονοειδές |
| Αυτόματη ρύθμιση τάσης (AVR) | Ναι |
| Τύπος διόρθωσης συντελεστή ισχύος (PFC) | Ενεργός |
| Τύπος ψύξης | Ενεργός |
| Ενσωματωμένος ανεμιστήρας | Ναι |
| Φόρμα παράγοντα | Rackmount/Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό περιβλήματος | Μέταλλο |
| Μήκος καλωδίου | 3.05 m |
| Αριθμός φάσεων εισόδου | 1 |
| Αριθμός φάσεων εξόδου | 1 |
| Αριθμός AC εξόδων | 10 |
| Τύπος AC εξόδων | C13 coupler |
| Τύπος φις τροφοδοσίας | C14 coupler |
| Θύρα USB | Ναι |
| Πλήθος θυρών USB 2.0 | 1 |
| Σειριακή θύρα | Ναι, RS-232 |
| Πλήθος σειριακών θυρών | 1 |
| Θύρες Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Συνδεσιμότητα EPO (Emergency Power Off) | Ναι |
| Εύρος τάσης εισόδου (min) | 159 V |
| Εύρος τάσης εισόδου (max) | 288 V |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60 Hz |
| Εύρος τάσης εξόδου (min) | 220 V |
| Εύρος τάσης εξόδου (max) | 240 V |
| Συχνότητα εξόδου | 50/60 Hz |
| Μέγιστο ρεύμα | 10 A |
| Απόκριση UPS | 4 ms |
| Ενέργεια προστασίας από υπερτάσεις | 2430 J |
| Επίπεδο θορύβου | 52.5 dB |
| Απόδοση συντελεστή ισχύος εξόδου | 1 |
| Φίλτρο θορύβου EMI/RFI | Ναι |
| Προστασία υπερτάσεων | Ναι, δικτύου |
| Προστασία υπερφόρτωσης | Ναι |
| Χρόνος εφεδρείας σε πλήρες φορτίο | 6 λεπτά |
| Χρόνος εφεδρείας σε μισό φορτίο | 18.6 λεπτά |
| Χρόνος επαναφόρτισης μπαταρίας | 3 ώρες |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Υποστηριζόμενος αριθμός μπαταριών | 1 |
| Hot-swap μπαταρία | Ναι |
| Τύπος μπαταρίας | RBP0129 |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 433 x 412 x 86.5 mm |
| Βάρος | 29.4 kg |
| Διαχείριση μέσω πρωτοκόλλων | SNMP/HTTP |
| Ενδείξεις LED | Fault, Power, Status |
| Τύπος ελέγχου | Κουμπιά |
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Βαθμός συμμόρφωσης | RoHS |
| Συνθήκες λειτουργίας (θερμοκρασία) | 0 - 40 °C |
| Συνθήκες αποθήκευσης (θερμοκρασία) | -15 - 45 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 0 - 95 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 0 - 95 % |
| Λειτουργικό υψόμετρο | 0 - 3000 m |
| Μη λειτουργικό υψόμετρο | 0 - 15000 m |
| Απόδοση θερμότητας | 75.1 BTU/h |
| Ενεργοποίηση ηχητικού συναγερμού | Ναι |
| Λειτουργίες ηχητικού συναγερμού | Συναγερμός σε λειτουργία με μπαταρία, Σφάλμα, Χαμηλή μπαταρία, Υπερφόρτωση |
| Περιεχόμενα συσκευασίας | Σετ τοποθέτησης rack, καλώδια σειριακής και USB, εγχειρίδιο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: