Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat6 με μήκος 25 μέτρα προσφέρει αξιόπιστη και γρήγορη μεταφορά δεδομένων με ταχύτητα έως 1000 Mbit/s και συχνότητα λειτουργίας 250 MHz. Είναι κατασκευασμένο με αγωγούς από χαλκό και διαθέτει θωράκιση τύπου U/UTP, ενώ το εξωτερικό περίβλημα είναι από υλικό Low smoke zero halogen (LSZH), που μειώνει την εκπομπή καπνού και τοξικών ουσιών σε περίπτωση φωτιάς. Το καλώδιο είναι γκρι χρώματος και διαθέτει αρσενικούς συνδέσμους RJ-45 και στις δύο άκρες, κατάλληλο για χρήση σε δίκτυα IEEE 802.3 με τεχνολογία 10/100/1000Base-T(X).
| Μήκος καλωδίου | 25 m |
| Κατηγορία καλωδίου | Cat6 |
| Θωράκιση καλωδίου | U/UTP (UTP) |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι |
| Σύνδεσμος 1 | RJ-45 |
| Σύνδεσμος 2 | RJ-45 |
| Φύλο συνδέσμου 1 | Αρσενικό |
| Φύλο συνδέσμου 2 | Αρσενικό |
| Υλικό μανδύα | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
| Τύπος ζευγαρώματος καλωδίων | 4x2 |
| Τεχνολογία καλωδίωσης | 10/100/1000Base-T(X) |
| Πρότυπα δικτύωσης | IEEE 802.3 |
| Μέγεθος σύρματος AWG | 26/7 |
| Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων | 1000 Mbit/s |
| Συχνότητα | 250 MHz |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84733080 |
| Κωδικός UK Trade Tariff | 85444210 |
| Πλάτος συσκευασίας | 230 mm |
| Βάθος συσκευασίας | 43.4 mm |
| Ύψος συσκευασίας | 320 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 650 g |
| Όγκος συσκευασίας | 3194.24 cm³ |
| Τύπος συσκευασίας | Polybag |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: