Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου τύπου Patch CAT 6 είναι σχεδιασμένο με τεχνολογία Shielded Foiled Twisted Pair (SFTP), προσφέροντας αξιόπιστη και σταθερή σύνδεση. Διαθέτει θωράκιση από φύλλο αλουμινίου και πλέγμα, ενώ το περίβλημά του είναι κατασκευασμένο από υλικό Low Smoke Zero Halogen (LSZH), που μειώνει την εκπομπή καπνού και τοξικών αερίων σε περίπτωση φωτιάς. Το καλώδιο έχει μήκος 1,5 μέτρο και γκρι χρώμα, με 8 σύρματα οργανωμένα σε 4 ζεύγη. Είναι εξοπλισμένο με ανθεκτικούς συνδέσμους RJ-45 αρσενικού τύπου και διαθέτει χαρακτηριστικά όπως booted, halogen-free, snagless και strain relief για καλύτερη αντοχή και ευκολία στη χρήση.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6 |
| Τεχνολογία | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Μήκος Καλωδίου | 1.5 m |
| Χρώμα | Grey |
| Συνδετήρας | RJ-45 - male |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - male |
| Υλικό Θωράκισης | Foil with braid |
| Υλικό Περιβλήματος | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Αριθμός Συρμάτων ανά Καλώδιο | 8 wires |
| Αριθμός Ζευγών ανά Καλώδιο | 4 pairs |
| Χαρακτηριστικά | Booted, halogen-free, snagless, strain relief |
| Συμμόρφωση με Πρότυπα | IEC 60332-1, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-B |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: