Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat 6 τύπου patch είναι σχεδιασμένο για αξιόπιστη και γρήγορη μετάδοση δεδομένων σύμφωνα με το πρότυπο IEEE 802.3. Κατασκευασμένο με τεχνολογία Unshielded Twisted Pair (UTP) και καλώδιο 8 αγωγών σε 4 ζεύγη, προσφέρει υψηλή απόδοση και μειωμένη παρεμβολή. Το περίβλημα του καλωδίου είναι από υλικό Low Smoke Zero Halogen (LSZH), που εξασφαλίζει μειωμένη εκπομπή καπνού και τοξικών ουσιών σε περίπτωση φωτιάς. Διαθέτει χρυσούς ακροδέκτες RJ-45 και χαρακτηριστικά όπως προστασία από σπάσιμο, προστασία latch, και υποστήριξη PoE+. Το μήκος του καλωδίου είναι 10 μέτρα και το χρώμα του γκρι.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6 - IEEE 802.3 |
| Τεχνολογία | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Σχήμα Καλωδίωσης | T568B |
| Υλικό Περιβλήματος | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Αγωγοί ανά Καλώδιο | 8 wires |
| Ζεύγη ανά Καλώδιο | 4 pairs |
| Επικαλυμμένος Συνδετήρας | Gold |
| Μήκος Καλωδίου | 10 m |
| Χρώμα | Grey |
| Συνδετήρας | RJ-45 - male |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - male |
| Χαρακτηριστικά | Halogen-free, molded, snagless, PoE+ Ready, strain relief, minimised Near-End Crosstalk (NEXT), length indication, kink protection, latch protection, poly bag package |
| Συμμορφούμενα Πρότυπα | IEC 60332-1, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-B, IEC 61034, EN 50173, TIA/EIA 568B - up to 250 MHz |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: