Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το gaming ποντίκι διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση έως 12800 DPI, προσφέροντας υψηλή ακρίβεια και ευελιξία στην προσαρμογή της κίνησης. Είναι σχεδιασμένο για αμφιδέξιους χρήστες με εργονομικό σχήμα και διαθέτει 7 πλήρως προγραμματιζόμενα κουμπιά, ιδανικά για απαιτητικό gaming. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω καλωδίου USB Type-A μήκους 1.8 μέτρων, ενώ υποστηρίζει λειτουργία plug and play. Επιπλέον, διαθέτει φωτισμό RGB με πολλαπλά χρώματα και αθόρυβο κλικ, προσφέροντας άνεση και εντυπωσιακή εμφάνιση κατά τη χρήση.
| Σκοπός | Gaming |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Ανάλυση κίνησης | 12800 DPI |
| Πλήκτρα | 7 |
| Προγραμματιζόμενα πλήκτρα | 7 |
| Αθόρυβο κλικ | Ναι |
| Φωτισμός RGB | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Πολλαπλά |
| Σύνδεση | USB Type-A |
| Plug and Play | Ναι |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Σχήμα | Ambidextrous |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Τύπος τροχού κύλισης | Wheel |
| Κατεύθυνση κύλισης | Κατακόρυφη |
| Ταχύτητα παρακολούθησης | 32 ips |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 20 G |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (Polling rate) | 1000 Hz |
| Ρυθμός καρέ (Frame rate) | 7000 fps |
| Ενσωματωμένη μνήμη | Ναι |
| Τύπος κουμπιών | Pressed buttons |
| Βάρος | 99 g |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 77 mm x 127 mm x 40 mm |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP, Linux, Android |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: