Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης microSDHC με χωρητικότητα 16 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων για smartphones, tablets, gaming συσκευές και action cameras. Διαθέτει υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης έως 100 MB/s και εγγραφής έως 10 MB/s, καθιστώντας την κατάλληλη για καταγραφή βίντεο Full HD στα 60 fps. Η κάρτα υποστηρίζει τα συστήματα αρχείων FAT32 και exFAT και διαθέτει προστασία από μαγνήτες, κραδασμούς, νερό και ακτίνες Χ, ενώ περιλαμβάνει και διακόπτη προστασίας εγγραφής.
| Χωρητικότητα | 16 GB |
| Τύπος κάρτας | MicroSDHC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Προστασία | Ανθεκτική σε μαγνήτες, κραδασμούς, νερό, ακτίνες Χ |
| Διακόπτης προστασίας εγγραφής | Ναι |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 100 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 10 MB/s |
| Εσωτερικός τύπος μνήμης | UHS-I |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Flash memory class | Class 10 |
| Υποστηριζόμενα συστήματα αρχείων | FAT32, exFAT |
| Προτεινόμενη χρήση | Smartphone & Tablet, Gaming, Action Camera, DSLR / Mirrorless |
| Πλάτος | 11 mm |
| Βάθος | 1 mm |
| Ύψος | 15 mm |
| Βάρος | 0.4 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: