| Χωρητικότητα | 512 GB |
| Τύπος κάρτας | SDXC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Διακόπτης προστασίας εγγραφής | Ναι |
| Υποστηριζόμενα συστήματα αρχείων | exFAT |
| Ταχύτητα διαύλου | UHS-I |
| Κατηγορία ταχύτητας | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 200 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 160 MB/s |
| Τάση μνήμης | 3.3 V |
| Πλάτος | 32 mm |
| Βάθος | 24 mm |
| Ύψος | 2.1 mm |
| Βάρος | 2.3 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 - 85 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 85 °C |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα, Ταϊβάν |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: