Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Mini Tower κουτί με μορφή Mini-ITX προσφέρει μια συμπαγή και λειτουργική λύση για την κατασκευή υπολογιστή. Είναι σχεδιασμένο για να φιλοξενεί μητρικές Mini ITX και υποστηρίζει την εγκατάσταση δύο δίσκων 2.5 ιντσών, ιδανικά SSD. Διαθέτει ενσωματωμένο σύστημα ψύξης με ανεμιστήρες και προσφέρει αρκετές θύρες σύνδεσης όπως Audio, USB 3.0 και USB-C, καλύπτοντας τις ανάγκες για γρήγορη μεταφορά δεδομένων και σύγχρονες συνδέσεις. Με διαστάσεις 294 mm πλάτος, 179 mm βάθος και 391 mm ύψος, είναι κατάλληλο για gaming και άλλες απαιτητικές χρήσεις.
| Τύπος | Mini tower |
| Μέγεθος | Mini ITX |
| Υποστήριξη δίσκων 2.5'' | 2 |
| Ενσωματωμένο σύστημα ψύξης | Cooler |
| Σύνδεση | Audio, USB 3.0, USB-C |
| Gaming | Ναι |
| Πλάτος | 179 mm |
| Ύψος | 391 mm |
| Βάθος | 294 mm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 360 mm |
| Μέγιστο ύψος ψύκτη επεξεργαστή | 68 mm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 2 |
| Βάρος | 4.579 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: