Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα PC με ισχύ 500 W προσφέρει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία για υπολογιστές με μικρό ή compact μέγεθος, χάρη στον SFX τύπο της. Διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS Gold που εξασφαλίζει ενεργειακή αποδοτικότητα και πλήρως modular καλωδίωση για εύκολη διαχείριση και καθαρότερο εσωτερικό του υπολογιστή. Ο ενεργός τύπος ψύξης με ανεμιστήρα διαμέτρου 12 cm εξασφαλίζει αποτελεσματική ψύξη, ενώ το μαύρο χρώμα του περιβλήματος προσδίδει κομψότητα.
| Ισχύς | 500 W |
| Τύπος τροφοδοτικού | SFX |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Gold |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Top |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50 - 60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 7 A |
| Συνολική ισχύς +3.3V | 105 W |
| Συνολική ισχύς +12V | 480 W |
| Συνολική ισχύς +5V | 105 W |
| Συνολική ισχύς -12V | 3.6 W |
| Συνολική ισχύς +5Vsb | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V | 40 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 3 A |
| Συνδέσεις μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Αριθμός συνδέσεων SATA | 4 |
| Αριθμός συνδέσεων Peripheral (Molex) 4-pin | 2 |
| Αριθμός συνδέσεων PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Σύνδεση CPU (4+4 pin) | Yes |
| Σύνδεση Floppy disk drive | Yes |
| Βάρος | 1.8 kg |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 125 x 130 x 63 mm |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Under voltage |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: