Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ποντίκι σχεδιάστηκε ειδικά για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας εργονομικό και κάθετο σχεδιασμό για δεξιόχειρες χρήστες. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 4000 DPI, ενώ υποστηρίζει σύνδεση μέσω RF Wireless και Bluetooth με δυνατότητα σύνδεσης πολλαπλών συσκευών. Τα πλήκτρα του είναι προγραμματιζόμενα και προσφέρουν αθόρυβη λειτουργία, καθιστώντας το ιδανικό για επαγγελματική χρήση. Η μπαταρία τύπου AA έχει διάρκεια ζωής έως 24 μήνες, ενώ το ποντίκι συνοδεύεται από νανοδέκτη USB τύπου A.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Διασύνδεση συσκευής | RF Wireless + Bluetooth |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση κίνησης | 4000 DPI |
| Τύπος κύλισης | Τροχός |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κατακόρυφη |
| Πλήκτρα | 4 |
| Τύπος πλήκτρων | Πιεζόμενα πλήκτρα |
| Προγραμματιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Αριθμός προγραμματιζόμενων πλήκτρων | 4 |
| Λειτουργίες πλήκτρων | DPI switch, Forward, Back |
| Αθόρυβο κλικ | Ναι |
| Υποστήριξη πολλαπλών συσκευών | Ναι |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ναι |
| Μορφή | Δεξιόχειρο |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Κάθετος σχεδιασμός | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Επιφανειακός χρωματισμός | Μονοχρωματικό |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Ασύρματη εμβέλεια | 10 m |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Lift Vertical Ergonomic Mouse, Logi Bolt USB Receiver, AA Battery, User documentation |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίες |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 1 |
| Τύπος μπαταρίας | AA |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Alkaline |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2000 mAh |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 24 μήνες |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows, MacOS, Linux, Android 8.0 έως 12.0, iOS 14 έως 15, iPadOS, ChromeOS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -5 - 45 °C |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 108 mm x 70 mm x 71 mm |
| Βάρος | 125 g |
| Διαστάσεις δέκτη (Π x Β x Υ) | 1.44 cm x 6.6 mm x 1.84 cm |
| Βάρος δέκτη | 2 g |
| Κωδικός HS | 84716070 |
| Ποσοστό ανακυκλωμένου πλαστικού μετά την κατανάλωση | 54 % |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: