Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ποντίκι διαθέτει τρία κουμπιά και λειτουργεί με οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης, προσφέροντας ανάλυση 1000 dpi για ακριβή και ομαλή χρήση. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω ενός nano USB δέκτη, επιτρέποντας λειτουργία σε απόσταση έως 10 μέτρα. Το ποντίκι έχει κλασικό μέγεθος και είναι κατάλληλο για καθημερινή χρήση, με μηχανικό τροχό κύλισης και τροφοδοτείται από μία μπαταρία τύπου AA.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Αριθμός Κουμπιών | 3 |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Τύπος Μπαταρίας | AA |
| Περιλαμβανόμενα Αξεσουάρ | 1 AA μπαταρία |
| Τεχνολογία Σύνδεσης | Ασύρματη |
| Απόσταση Λειτουργίας | Έως 10 m |
| Τεχνολογία Ανίχνευσης Κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση Κίνησης | 1000 dpi |
| Τύπος Δέκτη | Nano USB wireless receiver |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 6.61 cm x 11.54 cm x 4.03 cm |
| Βάρος | 89.9 g |
| Διασύνδεση | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Λειτουργικό Σύστημα | Microsoft Windows 7, Windows 10 ή νεότερο, Apple MacOS X 10.10 ή νεότερο, Linux 2.6 ή νεότερο |
| Χαρακτηριστικά | Μηχανικός τροχός κύλισης |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: