Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το mouse pad είναι σχεδιασμένο ειδικά για gaming, προσφέροντας μια μονοχρωματική μαύρη επιφάνεια από καουτσούκ που εξασφαλίζει άνεση και σταθερότητα κατά τη χρήση. Διαθέτει ραμμένα άκρα για μεγαλύτερη ανθεκτικότητα και αντιολισθητική βάση που κρατά το mouse pad σταθερό πάνω στο γραφείο. Το μέγεθός του είναι XL, με διαστάσεις 900 mm πλάτος, 400 mm βάθος και πάχος 3 mm, ιδανικό για εκτεταμένη επιφάνεια κίνησης του ποντικιού.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Επιφάνεια | Μονοχρωματική |
| Υλικό | Καουτσούκ |
| Gaming mouse pad | Ναι |
| Αντιολισθητική βάση | Ναι |
| Ραμμένα άκρα | Ναι |
| Μέγεθος | XL |
| Πλάτος | 900 mm |
| Βάθος | 400 mm |
| Πάχος | 3 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: