Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 750 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές με μορφή ATX. Διαθέτει ενεργή διόρθωση παράγοντα ισχύος (PFC) και πιστοποίηση 80 PLUS Gold, εξασφαλίζοντας υψηλή ενεργειακή απόδοση. Ο ανεμιστήρας 12 cm με τεχνολογία Sleeve προσφέρει αθόρυβη λειτουργία, ενώ η μονάδα υποστηρίζει πλήθος συνδέσεων, όπως 20+4 pin ATX για τη μητρική, 6 SATA, 3 Molex, και 4 PCI Express (2x 6-pin και 2x 8-pin). Η τροφοδοσία είναι μη αρθρωτή (Non-Modular) και το προϊόν έχει μαύρο χρώμα με διαστάσεις 150x140x86 mm. Η λειτουργία της μονάδας είναι αξιόπιστη σε θερμοκρασίες από 0 έως 50 °C.
| Ισχύς | 750 W |
| Τύπος τροφοδοτικού | ATX |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Gold |
| Μονάδα ανεμιστήρα | 12 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Modularity | Full Wired (Non-Modular) |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Ρεύμα εισόδου | 10 A |
| Τύπος Power Factor Correction (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 744 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς -12V | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5Vsb | 12.5 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 15 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V | 62 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 15 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 2.5 A |
| Συνδέσεις μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 6 |
| Μήκος καλωδίου SATA | 690 mm |
| Αριθμός Molex συνδέσεων (4-pin) | 3 |
| Μήκος καλωδίου Molex | 690 mm |
| Αριθμός PCI Express συνδέσεων (6-pin) | 2 |
| Αριθμός PCI Express συνδέσεων (8-pin) | 2 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 70 cm |
| Τεχνολογία ρουλεμάν ανεμιστήρα | Sleeve |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών (MTBF) | 100000 h |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 50 °C |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 150 x 140 x 86 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: