Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το συγκεκριμένο Midi Tower κουτί υπολογιστή προσφέρει κομψό σχεδιασμό σε μαύρο και λευκό χρώμα, ιδανικό για gaming. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, micro ATX και Mini-ITX, παρέχοντας ευελιξία στην επιλογή εξαρτημάτων. Διαθέτει παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί και πολύχρωμο φωτισμό στα ανεμιστηράκια, ενώ υποστηρίζει έως 7 θέσεις επέκτασης και 8 συνολικά θέσεις για δίσκους (2 για 3.5" και 6 για 2.5"). Η διαχείριση καλωδίων είναι εύκολη, ενώ το κουτί διαθέτει κουμπιά reset και on/off. Υποστηρίζει υδρόψυξη και έχει μεγάλες διαστάσεις που επιτρέπουν την εγκατάσταση μεγάλων ψυκτρών και καρτών γραφικών.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 6 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φωτισμός | Ναι, Πολύχρωμος |
| Πάνελ σκληρυμένου γυαλιού | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί on/off | Ναι |
| Τροφοδοτικό συμπεριλαμβάνεται | Όχι |
| Τοποθεσία τροφοδοτικού | Κάτω |
| Αριθμός τροφοδοτικών | 1 |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 47.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 19.5 cm |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 250 mm x 632 mm x 670 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Εγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 2x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετρος μπροστινών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πλευρικών ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος πλευρικών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Εγκατεστημένοι επάνω ανεμιστήρες | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος επάνω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: