Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή διαθέτει λευκό χρώμα και κατασκευή από SPCC και tempered glass, προσφέροντας μοντέρνο σχεδιασμό με πλευρικό παράθυρο και φωτισμό RGB πολλαπλών χρωμάτων στο μπροστινό μέρος. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, EATX, micro ATX και Mini-ITX, ενώ διαθέτει 2 θέσεις για δίσκους 3.5" και 2 θέσεις για δίσκους 2.5". Η διαχείριση καλωδίων και τα φίλτρα κατά της σκόνης εξασφαλίζουν καθαρό και οργανωμένο εσωτερικό. Υποστηρίζει έως 7 θέσεις επέκτασης και έχει κουμπιά λειτουργίας, επαναφοράς και ελέγχου RGB. Η μέγιστη υποστήριξη για ψύκτρα CPU είναι 16 cm, για κάρτα γραφικών 36 cm και για τροφοδοτικό 18 cm. Το κουτί διαθέτει προεγκατεστημένους ανεμιστήρες 1x120 mm μπροστά και 1x120 mm πίσω, με δυνατότητα υποστήριξης επιπλέον ανεμιστήρων και ψυγείων υδρόψυξης σε διάφορα μεγέθη.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | SPCC, Tempered glass |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις δίσκων 3.5" | 2 |
| Θέσεις δίσκων 2.5" | 2 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Πολλαπλά |
| Τοποθεσία φωτισμού | Μπροστά |
| Προστατευτικό φίλτρο σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί επαναφοράς | Ναι |
| Κουμπί λειτουργίας | Ναι |
| Κουμπί ελέγχου RGB | Ναι |
| Υποστήριξη τροφοδοτικού | PS2 |
| Προεγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Διαμέτρους μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Προεγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Διαμέτρους επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων μπροστά | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενο μέγεθος ψυγείου πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων επάνω | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 36 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού PSU | 18 cm |
| Πλάτος | 216 mm |
| Βάθος | 467 mm |
| Ύψος | 487 mm |
| Βάρος | 7.45 kg |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Έξοδος ήχου | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: