Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος switch | Managed |
| Layer | L2/L3 |
| Υποστήριξη QoS | Ναι |
| Web-based διαχείριση | Ναι |
| Cloud-managed | Ναι |
| Rack mounting | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Θύρες SFP+ | 8 |
| Θύρα κονσόλας | RJ-45/micro-USB |
| Τροφοδοσία | AC |
| Τροφοδοτικό περιλαμβάνεται | Ναι |
| Τροφοδοσία PoE | Όχι |
| Πίνακας διευθύνσεων MAC | 32000 entries |
| Χωρητικότητα switching | 160 Gbit/s |
| Ρυθμός προώθησης | 119.04 Mpps |
| Αριθμός ουρών | 8 |
| Υποστήριξη στατικής δρομολόγησης | Ναι |
| Υποστήριξη jumbo frames | Ναι, 9000 bytes |
| Μνήμη buffer πακέτων | 16 MB |
| Πρωτόκολλα διαχείρισης | SNMPv1/v2c/v3, SNTP |
| IPv4 & IPv6 λειτουργίες | IPv6 Telnet, IPv6 ping, IPv6 tracert |
| Πρότυπα δικτύου | IEEE 802.1D, 802.1Q, 802.1s, 802.1w, 802.3ad, 802.3x |
| Υποστήριξη 10G | Ναι |
| Port mirroring | Ναι |
| IP routing | Ναι |
| Flow control | Ναι |
| Link aggregation | Ναι |
| Broadcast storm control | Ναι |
| Rate limiting | Ναι |
| Spanning tree protocol | Ναι |
| Head-of-line (HOL) blocking | Ναι |
| Υποστήριξη VLAN | Ναι, έως 4000 VLANs |
| Λειτουργίες Virtual LAN | Private VLAN, Protocol-based VLAN, Voice VLAN |
| Multicast υποστήριξη | Ναι |
| MLD snooping | Ναι |
| Λειτουργίες DHCP | DHCP relay, DHCP server, DHCP snooping, DHCPv6 client, DHCPv6 snooping |
| Access Control List (ACL) | Ναι |
| IGMP snooping | Ναι |
| Αλγόριθμοι ασφαλείας | HTTPS, SSH, SSH-2, SSL/TLS |
| Φιλτράρισμα διευθύνσεων MAC | Ναι |
| Στατική ασφάλεια θυρών | Ναι |
| Υποστήριξη SSH/SSL | Ναι |
| Προστασία βρόχου (loop protection) | Ναι |
| BPDU filtering/protection | Ναι |
| IP-MAC-Port binding | Ναι |
| Τύποι αυθεντικοποίησης | AAA, TACACS+ |
| Μηχανισμοί αυθεντικοποίησης | Guest VLAN, MAC-based authentication, Port-based authentication, Web-based authentication |
| Αλγόριθμοι προγραμματισμού ουρών | SP, WRR+SP, Weighted Round Robin (WRR) |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 440 x 180 x 44 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 45 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 70 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 10 - 90 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 5 - 90 % |
| Κατανάλωση ισχύος (μέγιστη) | 15.46 W |
| Heat dissipation | 52.75 BTU/h |
| Πιστοποιήσεις | CE, FCC, RoHS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: