Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο εξωτερικός δίσκος SSD προσφέρει αποθηκευτικό χώρο 512 GB με τεχνολογία μνήμης 3D NAND, εξασφαλίζοντας γρήγορη και αξιόπιστη απόδοση. Διαθέτει ταχύτητες ανάγνωσης έως 1050 MB/s και εγγραφής έως 950 MB/s, ενώ συνδέεται μέσω θύρας USB Type-C με ρυθμό μεταφοράς δεδομένων 10 Gbit/s. Το προϊόν υποστηρίζει λειτουργικά συστήματα Windows και Mac OS, διαθέτει υλική κρυπτογράφηση 256-bit AES και προστασία με κωδικό πρόσβασης, προσφέροντας ασφάλεια στα δεδομένα σας. Με μικρές διαστάσεις και βάρος μόλις 23 γραμμάρια, είναι ιδανικό για φορητή χρήση.
| Χωρητικότητα SSD | 512 GB |
| Τύπος μνήμης | 3D NAND |
| Χρώμα προϊόντος | Καφέ, Γκρι |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite, 10.11 El Capitan, 10.12 Sierra, 10.13 High Sierra, 10.14 Mojave, 10.15 Catalina, 10.15.3 Catalina, 11.0 Big Sur, 12.0 Monterey, 13.0 Ventura |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 1050 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 950 MB/s |
| Θύρα USB | USB Type-C |
| Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων | 10 Gbit/s |
| Υλική κρυπτογράφηση | Ναι |
| Προστασία με κωδικό | Ναι |
| Αλγόριθμοι ασφαλείας | 256-bit AES |
| Τάση λειτουργίας | 5 V |
| Πλάτος | 64.1 mm |
| Βάθος | 19.7 mm |
| Ύψος | 9.5 mm |
| Βάρος | 23 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: