Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Mini Tower κουτί υπολογιστή είναι σχεδιασμένο για χρήση σε οικιακό ή επαγγελματικό περιβάλλον, υποστηρίζοντας μητρικές micro ATX και Mini-ITX. Κατασκευασμένο από ABS και SPCC υλικά, προσφέρει αρκετούς χώρους για εγκατάσταση σκληρών δίσκων 3.5" και 2.5", καθώς και υποστήριξη για κάρτες γραφικών μήκους έως 25 cm και ψύκτρες CPU ύψους έως 15.1 cm. Διαθέτει 4 θέσεις επέκτασης, υποδοχές USB 2.0 και USB 3.2 Gen 1 Type-A, καθώς και ενσωματωμένο ανεμιστήρα 120 mm στο πίσω μέρος και υποστήριξη για έναν επιπλέον ανεμιστήρα 120 mm μπροστά. Η διαχείριση καλωδίων είναι εφικτή, ενώ το κουτί έχει βάρος 3.62 kg και διαστάσεις 193x405.8x378.2 mm (Πλάτος x Βάθος x Ύψος).
| Μέγεθος | Mini Tower |
| Τύπος | PC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), SPCC |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | micro ATX, Mini-ITX |
| Κατάλληλο για | Home/Office |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί επανεκκίνησης | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 3 |
| Αριθμός θέσεων 5.25" | 1 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 4 |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 15.1 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 25 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 17 cm |
| Θέση τροφοδοτικού | Πάνω |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX, PS2 |
| Θύρες USB 2.0 | 1 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπροστινών ανεμιστήρων (μέγιστο) | 1 |
| Διάμετρος μπροστινού ανεμιστήρα | 120 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Αριθμός υποστηριζόμενων πίσω ανεμιστήρων (μέγιστο) | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Πλάτος | 193 mm |
| Βάθος | 405.8 mm |
| Ύψος | 378.2 mm |
| Βάρος | 3.62 kg |
| Πάχος υλικού | 0.5 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: