Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος | Mounting kit |
| Συστατικά στήριξης | Monitor mount |
| Συνιστώμενη χρήση | Curved / flat panel |
| Τοποθέτηση | Clamp mountable, desk-mountable |
| Συνιστώμενο μέγεθος οθόνης | 35" |
| Μέγιστο φορτίο | 10 kg |
| Χρώμα | Black |
| Πλάτος | 21.3 cm |
| Βάθος | 12.6 cm |
| Ύψος | 54.5 cm |
| Βάρος | 2.45 kg |
| Υλικό | Steel, aluminium, plastic |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Ενσωματωμένες συσκευές | Spring tension mechanism |
| Διαχείριση καλωδίων | Integrated cable management |
| Ρύθμιση κλίσης (Tilt) | -45° to 90° |
| Περιστροφή (Rotation) | -180° to 180° |
| Στροφή (Swivel) | -90° to 90° |
| Ρυθμίσεις | Tilt, pivot, rotation |
| Συμμορφούμενα πρότυπα | IGR |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: