Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat6 με μήκος 0,25 μέτρα προσφέρει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία για σύνδεση δικτύου. Διαθέτει θωράκιση S/FTP (S-STP) που εξασφαλίζει προστασία από παρεμβολές, ενώ το λευκό περίβλημα από υλικό Low smoke zero halogen (LSZH) μειώνει την εκπομπή καπνού και τοξικών ουσιών σε περίπτωση φωτιάς. Οι δύο αρσενικοί συνδετήρες RJ-45 εξασφαλίζουν σταθερή και γρήγορη σύνδεση. Το καλώδιο είναι κατασκευασμένο με αγωγούς από χαλκό και έχει μέγεθος σύρματος 27/7 AWG, κατάλληλο για επαγγελματική χρήση σε δίκτυα υψηλών απαιτήσεων.
| Μήκος καλωδίου | 0,25 m |
| Κατηγορία καλωδίου | Cat6 |
| Θωράκιση καλωδίου | S/FTP (S-STP) |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Τύπος συνδετήρα 1 | RJ-45 |
| Τύπος συνδετήρα 2 | RJ-45 |
| Φύλο συνδετήρα 1 | Αρσενικό |
| Φύλο συνδετήρα 2 | Αρσενικό |
| Υλικό περιβλήματος | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
| Μέγεθος σύρματος AWG | 27/7 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 - 60 °C |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 10 τεμ. |
| Τύπος συσκευασίας | Polybag |
| Βάρος συσκευασίας | 196 g |
| Πλάτος συσκευασίας | 115 mm |
| Βάθος συσκευασίας | 16 mm |
| Όγκος συσκευασίας | 386,4 cm³ |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: