Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η βάση στήριξης οθόνης είναι σχεδιασμένη για να υποστηρίζει μία οθόνη με μέγιστο βάρος 9 κιλά και μέγεθος οθόνης από 33 έως 81,3 εκατοστά. Είναι κατάλληλη για τοποθέτηση σε γραφείο και διαθέτει ρυθμιζόμενο ύψος και δυνατότητα περιστροφής 180°. Η κατασκευή της είναι από ατσάλι και έχει μαύρο χρώμα, προσφέροντας ανθεκτικότητα και κομψότητα. Η εγκατάσταση είναι εύκολη και περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα εξαρτήματα.
| Αριθμός οθονών που υποστηρίζονται | 1 |
| Μέγιστο βάρος ανά οθόνη | 9 kg |
| Ελάχιστο μέγεθος οθόνης | 33 cm |
| Μέγιστο μέγεθος οθόνης | 81.3 cm |
| Τύπος στήριξης | Desk |
| Ελάχιστο VESA mount | 75 x 75 mm |
| Μέγιστο VESA mount | 100 x 100 mm |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Clamp, VESA mount, Mounting kit, Manual |
| Χρώμα προϊόντος | Black |
| Υλικό κατασκευής | Steel |
| Προσανατολισμός | Landscape/Portrait |
| Εύκολη εγκατάσταση | Yes |
| Ρύθμιση ύψους | Yes |
| Γωνία περιστροφής | 180° |
| Αριθμός βραχιόνων | 1 |
| Μήκος βραχίονα (max) | 44 cm |
| Απόσταση από το τοίχο (max) | 44 cm |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 240 x 570 x 160 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: