Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτό το σετ περιλαμβάνει 5 θηλυκούς συνδέσμους RJ-45 τύπου Network coupler για καλώδια CAT 6a, σχεδιασμένους με τεχνολογία Shielded για βελτιωμένη προστασία από παρεμβολές. Οι συνδέσεις είναι modular με pin assignment 1:1 και επαφές από ορείχαλκο με φωσφόρο, εξασφαλίζοντας αντοχή έως 750 κύκλους σύνδεσης. Υποστηρίζουν πρότυπα ISO/IEC 11801 με συχνότητα έως 500 MHz και λειτουργούν σε θερμοκρασίες από -10°C έως 50°C.
| Τεμάχια | 5 |
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Network coupler - CAT 6a |
| Τεχνολογία | Shielded |
| Χαρακτηριστικά | Modular, pin assignment: 1:1, phosphor bronze contacts, 750 mating cycles |
| Σύνδεσμος | RJ-45 - female |
| Σύνδεσμος (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - female |
| Συμμορφούμενα Πρότυπα | ISO/IEC 11801 - up to 500 MHz |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -10 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 50 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: