Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Μήκος καλωδίου | 0.5 m |
| Κατηγορία καλωδίου | Cat6a |
| Θωράκιση καλωδίου | F/FTP (FFTP) |
| Χρώμα προϊόντος | Κόκκινο |
| Συνδέσμος 1 | RJ-45 |
| Συνδέσμος 2 | RJ-45 |
| Φύλο συνδέσμου 1 | Αρσενικό |
| Φύλο συνδέσμου 2 | Αρσενικό |
| Μορφή συνδέσμου 1 | Ευθεία |
| Μορφή συνδέσμου 2 | Ευθεία |
| Επιχρύσωση επαφών συνδέσμου | Μπρούντζος/Χρυσός |
| Υλικό περιβλήματος | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Σχήμα καλωδίου | Στρογγυλό |
| Τύπος αγωγού | Ευέλικτος |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
| Μέγεθος σύρματος AWG | 32/7 |
| Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων | 10000 Mbit/s |
| Συχνότητα | 500 MHz |
| Power over Ethernet (PoE) | Ναι |
| Τύπος υποστήριξης PoE | PoE+ |
| Εξωτερική διάμετρος | 3.8 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 - 60 °C |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμ. |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: