Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου CAT 6a τύπου patch είναι σχεδιασμένο για υψηλές ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων έως 10 Gbps. Διαθέτει τεχνολογία F/FTP και ακολουθεί το πρότυπο καλωδίωσης T568B, προσφέροντας αξιόπιστη σύνδεση με θύρες RJ-45 αρσενικού τύπου και στις δύο άκρες. Το περίβλημα του καλωδίου είναι κατασκευασμένο από υλικό Low Smoke Zero Halogen (LSZH) και HDPE, εξασφαλίζοντας μειωμένη εκπομπή καπνού και τοξικών ουσιών σε περίπτωση φωτιάς. Με διάμετρο 3.8 mm και μήκος 1 μέτρο, το καλώδιο είναι λεπτό, ευέλικτο και ανθεκτικό, κατάλληλο για χρήση σε περιβάλλοντα που απαιτούν υψηλή ποιότητα σήματος και προστασία από παρεμβολές.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6a - IEEE 802.3 |
| Τεχνολογία | F/FTP |
| Πρότυπο Καλωδίωσης | T568B |
| Υλικό Περιβλήματος | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) / HDPE |
| Μήκος | 1 m |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Συνδετήρες | RJ-45 - αρσενικό και στις δύο άκρες |
| American Wire Gauge (AWG) | 32/7 |
| Διάμετρος | 3.8 mm |
| Δυνατότητα PoE+ | Ναι |
| Ταχύτητα Μεταφοράς | Έως 10 Gbps |
| Ακτίνα Καμπυλότητας | 57 mm |
| Κύκλοι Σύνδεσης | 750 mating cycles |
| Πρότυπα Συμμόρφωσης | IEC 60332-1, IEC 61034, EN 50173, ANSI/TIA-568-C, ISO/IEC 11801-1, IEEE 802.3, EN 60603-7-4, EIA/TIA 568B, TIA/EIA-364-21 - έως 500 MHz |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20 °C έως 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: