Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτά τα κλιπ χρωματικής κωδικοποίησης καλωδίων είναι σχεδιασμένα για χρήση με καλώδια patch τύπου RJ-45, κατάλληλα για AWG 24/7 έως 27/7 και για κατηγορία Cat 5e ή υψηλότερη. Κατασκευασμένα από PVC, προσφέρουν πρακτική οργάνωση και αναγνώριση καλωδίων με πέντε διαφορετικά χρώματα: μαύρο, μπλε, κίτρινο, κόκκινο και πράσινο. Η συσκευασία περιλαμβάνει 100 τεμάχια, χωρισμένα σε πακέτα των 20 τεμαχίων ανά χρώμα, με διαστάσεις περίπου 1.1 cm πλάτος, 1.2 cm βάθος και 1.1 cm ύψος.
| Τεμάχια | 100 (20 τεμάχια ανά χρώμα) |
| Τύπος Προϊόντος | Κλιπ χρωματικής κωδικοποίησης καλωδίων για patch καλώδιο, μικτό |
| Υλικό Προϊόντος | PVC |
| Χρώμα | Μαύρο, μπλε, κίτρινο, κόκκινο, πράσινο |
| Πλάτος | 1.1 cm |
| Βάθος | 1.2 cm |
| Ύψος | 1.1 cm |
| Χρήση | Για RJ-45, AWG 24/7 - 27/7, Cat 5e ή υψηλότερη |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: