Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat6 με μήκος 0,25 μέτρα προσφέρει αξιόπιστη και γρήγορη σύνδεση για δίκτυα υψηλών απαιτήσεων. Διαθέτει θωράκιση S/FTP (S-STP) που εξασφαλίζει προστασία από παρεμβολές, ενώ το υλικό του περιβλήματος είναι Low smoke zero halogen (LSZH), μειώνοντας την εκπομπή τοξικών αερίων σε περίπτωση φωτιάς. Οι δύο ακροδέκτες RJ-45 αρσενικού τύπου είναι κατασκευασμένοι από χαλκό, εξασφαλίζοντας σταθερή μετάδοση σήματος. Το καλώδιο είναι μαύρου χρώματος και προέρχεται από την Κίνα.
| Μήκος καλωδίου | 0.25 m |
| Τυποποίηση καλωδίου | Cat6 |
| Θωράκιση καλωδίου | S/FTP (S-STP) |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Σύνδεσμος 1 | RJ-45 |
| Σύνδεσμος 2 | RJ-45 |
| Φύλο συνδέσμου 1 | Αρσενικό |
| Φύλο συνδέσμου 2 | Αρσενικό |
| Υλικό περιβλήματος | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
| Τύπος ζεύξης twisted pair | 4x2 |
| Μέγεθος σύρματος AWG | 27/7 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Πλάτος | 11.7 mm |
| Ύψος | 12.7 mm |
| Βάρος | 20 g |
| Πιστοποιήσεις | ISO/IEC 11801, DIN EN 50173 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: