Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Μήκος καλωδίου | 0,25 m |
| Τύπος καλωδίου | Cat6 |
| Θωράκιση καλωδίου | S/FTP (S-STP) |
| Χρώμα προϊόντος | Μπλε |
| Ακροδέκτης 1 | RJ-45 |
| Ακροδέκτης 2 | RJ-45 |
| Φύλο ακροδέκτη 1 | Αρσενικό |
| Φύλο ακροδέκτη 2 | Αρσενικό |
| Υλικό περιβλήματος | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
| Μέγεθος σύρματος AWG | 27/7 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 10 τεμ. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 - 60 °C |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84733080 |
| Κωδικός UK Trade Tariff | 85444210 |
| Πλάτος συσκευασίας | 115 mm |
| Βάθος συσκευασίας | 16 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 196 g |
| Όγκος συσκευασίας | 386,4 cm³ |
| Τύπος συσκευασίας | Polybag |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: