Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat5e με μήκος 5 μέτρα προσφέρει αξιόπιστη σύνδεση με συχνότητα λειτουργίας 100 MHz. Διαθέτει θωράκιση SF/UTP (S-FTP) που εξασφαλίζει προστασία από παρεμβολές, ενώ το γκρι περίβλημά του είναι κατασκευασμένο από πολυβινυλοχλωρίδιο (PVC). Οι δύο ακροδέκτες RJ-45 αρσενικού τύπου επιτρέπουν εύκολη και γρήγορη σύνδεση plug and play. Το καλώδιο έχει αγωγούς από χαλκό με τύπο stranded και μέγεθος σύρματος 26/7 AWG, κατάλληλο για αξιόπιστη μετάδοση δεδομένων σε δίκτυα.
| Μήκος καλωδίου | 5 m |
| Κατηγορία καλωδίου | Cat5e |
| Θωράκιση καλωδίου | SF/UTP (S-FTP) |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι |
| Τύπος ακροδέκτη 1 | RJ-45 |
| Τύπος ακροδέκτη 2 | RJ-45 |
| Φύλο ακροδέκτη 1 | Αρσενικό |
| Φύλο ακροδέκτη 2 | Αρσενικό |
| Υλικό περιβλήματος | Πολυβινυλοχλωρίδιο (PVC) |
| Τύπος αγωγού | Stranded |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
| Μέγεθος σύρματος AWG | 26/7 |
| Συχνότητα | 100 MHz |
| Plug and Play | Ναι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 - 60 °C |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Κωδικός HS | 84733080 |
| Κωδικός UK Trade Tariff | 85444210 |
| Τύπος συσκευασίας | Polybag |
| Βάρος συσκευασίας | 138.6 g |
| Διαστάσεις συσκευασίας (Πλάτος x Βάθος) | 170 mm x 30 mm |
| Όγκος συσκευασίας | 1275 cm³ |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμάχιο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: