Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat6 με μήκος 0,25 μέτρα είναι ιδανικό για σύνδεση υψηλής ταχύτητας και αξιοπιστίας. Διαθέτει θωράκιση S/FTP (S-STP) που εξασφαλίζει προστασία από παρεμβολές, ενώ το κόκκινο περίβλημά του είναι κατασκευασμένο από υλικό Low smoke zero halogen (LSZH), φιλικό προς το περιβάλλον και ασφαλές σε περίπτωση φωτιάς. Οι δύο ακροδέκτες RJ-45 αρσενικού τύπου προσφέρουν σταθερή σύνδεση, ενώ το καλώδιο αποτελείται από χάλκινα σύρματα με μέγεθος AWG 27/7 και τύπο ζεύξης 4x2. Κατασκευάζεται στην Κίνα και πληροί τα πρότυπα ISO/IEC 11801 και DIN EN 50173.
| Μήκος καλωδίου | 0.25 m |
| Κατηγορία καλωδίου | Cat6 |
| Χρώμα προϊόντος | Κόκκινο |
| Τύπος θωράκισης | S/FTP (S-STP) |
| Τύπος ακροδέκτη 1 | RJ-45 |
| Τύπος ακροδέκτη 2 | RJ-45 |
| Φύλο ακροδέκτη 1 | Αρσενικό |
| Φύλο ακροδέκτη 2 | Αρσενικό |
| Υλικό περιβλήματος | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
| Τύπος ζεύξης twisted pair | 4x2 |
| Μέγεθος σύρματος AWG | 27/7 |
| Προέλευση | Κίνα |
| Πιστοποιήσεις | ISO/IEC 11801, DIN EN 50173 |
| Πλάτος | 11.7 mm |
| Ύψος | 12.7 mm |
| Βάρος | 20 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: