Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου CAT 6 είναι σχεδιασμένο για αξιόπιστη και γρήγορη μεταφορά δεδομένων με ταχύτητα έως 1 Gbps. Διαθέτει τεχνολογία Unshielded twisted pair (UTP) και κατασκευάζεται με υλικό Low Smoke Zero Halogen (LSZH), που προσφέρει ασφάλεια σε περιβάλλοντα με περιορισμένο καπνό και τοξικά αέρια. Το καλώδιο έχει μήκος 50 cm και διάμετρο 2.7 mm, ενώ είναι κίτρινο χρώμα. Οι συνδέσεις είναι τύπου RJ-45 αρσενικές και το καλώδιο υποστηρίζει PoE και PoE+ για τροφοδοσία μέσω δικτύου. Είναι κατάλληλο για χρήση σε θερμοκρασίες από -20°C έως 60°C και συμμορφώνεται με διεθνή πρότυπα ποιότητας και ασφάλειας.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6 - IEEE 802.3 |
| Τεχνολογία | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Υλικό Εξωτερικής Επικάλυψης | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Μήκος Καλωδίου | 50 cm |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Συνδετήρας | RJ-45 - αρσενικό |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - αρσενικό |
| American Wire Gauge (AWG) | 32/7 |
| Αριθμός Καλωδίων | 8 καλώδια |
| Ζεύγη ανά Καλώδιο | 4 ζεύγη |
| Διάμετρος | 2.7 mm |
| Χαρακτηριστικά | Molded, snagless, slim, halogen-free, stranded, έως 1 Gbps ρυθμός μεταφοράς δεδομένων, HDPE μόνωση, 1:1 pinout, 750 mating cycles, αγωγοί από γυμνό χαλκό, twisted pair καλώδιο, PoE+ Ready, PoE ready, strain relief |
| Συμμορφούμενα Πρότυπα | EIA/TIA 568B, IEC 60332-1, IEC 61034, ISO/IEC 11801-1, EN 50173, ANSI/TIA-568-C, EN 60603-7-4, TIA/EIA-364-21, ISO/IEC 11801 - έως 250 MHz |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: