Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου CAT 6 τύπου patch cable προσφέρει αξιόπιστη και γρήγορη μεταφορά δεδομένων έως 1 Gbps. Είναι κατασκευασμένο με τεχνολογία Unshielded twisted pair (UTP) και διαθέτει 8 αγωγούς σε 4 ζεύγη, με μόνωση HDPE και περίβλημα Low Smoke Zero Halogen (LSZH) που εξασφαλίζει μειωμένη εκπομπή καπνού και τοξικών αερίων. Το καλώδιο έχει μήκος 1 μέτρο και διάμετρο 2.7 mm, ενώ οι συνδέσεις του είναι τύπου RJ-45 αρσενικές και στα δύο άκρα. Είναι κατάλληλο για χρήση με πρότυπα όπως EIA/TIA 568B και ISO/IEC 11801, λειτουργώντας σε θερμοκρασίες από -20°C έως 60°C.
| Τύπος καλωδίου δικτύου | Patch cable - CAT 6 - IEEE 802.3 |
| Τεχνολογία | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Χρώμα | Γκρι |
| Συνδετήρας | RJ-45 - αρσενικό |
| Συνδετήρας (δεύτερο άκρο) | RJ-45 - αρσενικό |
| Υλικό περιβλήματος | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 32/7 |
| Αγωγοί ανά καλώδιο | 8 αγωγοί |
| Ζεύγη ανά καλώδιο | 4 ζεύγη |
| Διάμετρος | 2.7 mm |
| Χαρακτηριστικά | Molded, snagless, slim, halogen-free, stranded, έως 1 Gbps ρυθμός μεταφοράς δεδομένων, HDPE μόνωση, 1:1 pinout, 750 mating cycles, αγωγοί από γυμνό χαλκό, twisted pair καλώδιο, PoE+ Ready, PoE ready, strain relief |
| Συμβατά πρότυπα | EIA/TIA 568B, IEC 60332-1, IEC 61034, ISO/IEC 11801-1, EN 50173, ANSI/TIA-568-C, EN 60603-7-4, TIA/EIA-364-21, ISO/IEC 11801 - έως 250 MHz |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: