Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου CAT 6 είναι σχεδιασμένο για αξιόπιστη και γρήγορη μεταφορά δεδομένων με ταχύτητα έως 1 Gbps. Διαθέτει τεχνολογία Unshielded Twisted Pair (UTP) και κατασκευάζεται με υλικό Low Smoke Zero Halogen (LSZH), που προσφέρει ασφάλεια σε περιβάλλοντα με περιορισμένο καπνό και τοξικά αέρια. Το καλώδιο έχει μήκος 1 μέτρο, διάμετρο 2.7 mm και είναι μπλε χρώματος. Είναι εξοπλισμένο με συνδέσμους RJ-45 αρσενικούς και στις δύο άκρες, κατάλληλο για χρήση με PoE και PoE+ συσκευές, ενώ υποστηρίζει έως 750 κύκλους σύνδεσης.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6 - IEEE 802.3 |
| Τεχνολογία | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Μήκος Καλωδίου | 1 m |
| Χρώμα | Blue |
| Συνδετήρας | RJ-45 - male |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - male |
| Υλικό Εξωτερικής Επικάλυψης | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 32/7 |
| Αριθμός Καλωδίων | 8 wires |
| Ζεύγη Καλωδίων | 4 pairs |
| Διάμετρος | 2.7 mm |
| Χαρακτηριστικά | Molded, snagless, slim, halogen-free, stranded, up to 1 Gbps data transfer rate, HDPE insulation, 1:1 pinout, 750 mating cycles, bare copper conductors, twisted pair cable, PoE+ Ready, PoE ready, strain relief |
| Συμβατά Πρότυπα | EIA/TIA 568B, IEC 60332-1, IEC 61034, ISO/IEC 11801-1, EN 50173, ANSI/TIA-568-C, EN 60603-7-4, TIA/EIA-364-21, ISO/IEC 11801 - up to 250 MHz |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: