Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat 6 είναι σχεδιασμένο για αξιόπιστη και γρήγορη μεταφορά δεδομένων έως 1 Gbps. Διαθέτει τεχνολογία Unshielded Twisted Pair (UTP) με 4 ζεύγη καλωδίων και μονωτικό υλικό HDPE. Το περίβλημα του καλωδίου είναι κατασκευασμένο από Low Smoke Zero Halogen (LSZH), προσφέροντας ασφάλεια σε περιπτώσεις πυρκαγιάς. Το καλώδιο έχει μήκος 50 cm και διάμετρο 2.7 mm, ενώ οι συνδέσεις του είναι τύπου RJ-45 αρσενικές και στις δύο άκρες. Είναι κατάλληλο για χρήση με PoE και διαθέτει χαρακτηριστικά όπως molded, snagless και strain relief για ανθεκτικότητα και ευκολία στη χρήση.
| Κατηγορία | Cat 6 |
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6 - IEEE 802.3 |
| Τεχνολογία | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Μήκος Καλωδίου | 50 cm |
| Χρώμα | Μπλε |
| Συνδετήρες | RJ-45 - αρσενικό / RJ-45 - αρσενικό |
| Υλικό Περιβλήματος | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 32/7 |
| Αριθμός Καλωδίων | 8 καλώδια |
| Αριθμός Ζευγών | 4 ζεύγη |
| Διάμετρος | 2.7 mm |
| Χαρακτηριστικά | Molded, snagless, slim, halogen-free, stranded, έως 1 Gbps ρυθμός μεταφοράς δεδομένων, HDPE μόνωση, 1:1 pinout, 750 mating cycles, bare copper conductors, twisted pair cable, PoE+ Ready, PoE ready, strain relief |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
| Συμμόρφωση με Πρότυπα | EIA/TIA 568B, IEC 60332-1, IEC 61034, ISO/IEC 11801-1, EN 50173, ANSI/TIA-568-C, EN 60603-7-4, TIA/EIA-364-21, ISO/IEC 11801 - έως 250 MHz |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: