Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου CAT 6e τύπου patch cable είναι ιδανικό για αξιόπιστη και γρήγορη σύνδεση δικτύου. Διαθέτει τεχνολογία SFTP και PiMF με θωράκιση από μεταλλικό φύλλο και πλέξη, εξασφαλίζοντας προστασία από παρεμβολές. Το καλώδιο έχει μήκος 50 cm και κόκκινο χρώμα, ενώ οι συνδέσεις του είναι τύπου RJ-45 αρσενικές και στα δύο άκρα. Είναι κατάλληλο για χρήση σε δίκτυα με συχνότητα έως 250 MHz και υποστηρίζει PoE+.
| Μήκος | 50 cm |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6e - IEEE 802.3 |
| Τεχνολογία | SFTP, PiMF |
| Σχέδιο Καλωδίωσης | T568B |
| Υλικό Θωράκισης | Μεταλλικό φύλλο με πλέξη |
| Αριθμός Αγωγών | 8 αγωγοί |
| Αριθμός Ζευγών | 4 ζεύγη |
| Συνδετήρες | RJ-45 αρσενικό και στα δύο άκρα |
| Χαρακτηριστικά | Halogen-free, molded, snagless, PoE+ Ready, strain relief, length indication, kink protection, latch protection, poly bag package, κόκκινοι συνδετήρες |
| Συσκευασία | 10 τεμάχια (προδιαγραφές για μεμονωμένο τεμάχιο) |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Συμβατά Πρότυπα | IEC 60332-1, IEC 61034, EN 50173, ANSI/TIA-568-C, ISO/IEC 11801-1 - έως 250 MHz |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: