Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6e |
| Τεχνολογία | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Υλικό Εξωτερικής Επικάλυψης | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Μήκος | 3 m |
| Χρώμα | Blue |
| Συνδετήρας | RJ-45 - male |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - male |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Αριθμός Καλωδίων | 8 wires |
| Ζεύγη ανά Καλώδιο | 4 pairs |
| Επικάλυψη Συνδετήρα | Gold |
| Χαρακτηριστικά | Booted, halogen-free, molded, snagless, Anti-kink sleeve, strain relief, minimised Near-End Crosstalk (NEXT), kink protection, latch protection, fire-resistant |
| Συμμόρφωση με Πρότυπα | IEC 60332-1, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-B, IEC 61034, EN 50173, ANSI/TIA-568-C, ISO/IEC 11801-1, EN 60603-7-4 - up to 250 MHz |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: