Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου CAT 6e τύπου patch είναι σχεδιασμένο για αξιόπιστη και γρήγορη μετάδοση δεδομένων με συχνότητα έως 250 MHz. Διαθέτει τεχνολογία U/UTP χωρίς θωράκιση και ακολουθεί το πρότυπο καλωδίωσης T568B. Το περίβλημα του καλωδίου είναι κατασκευασμένο από υλικό Low Smoke Zero Halogen (LSZH), που μειώνει την εκπομπή καπνού και τοξικών ουσιών σε περίπτωση φωτιάς. Το καλώδιο έχει μήκος 3 μέτρα και πράσινο χρώμα, ενώ οι συνδέσεις του είναι τύπου RJ-45 αρσενικές με επιχρυσωμένα ακροδέκτες για καλύτερη αγωγιμότητα. Επιπλέον, διαθέτει χαρακτηριστικά όπως προστασία από κάμψη, αντοχή σε τράβηγμα και είναι έτοιμο για χρήση με PoE (Power over Ethernet).
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6e - IEEE 802.3 |
| Τεχνολογία | U/UTP, Unshielded |
| Σχήμα Καλωδίωσης | T568B |
| Υλικό Περιβλήματος | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Μήκος | 3 m |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Διαθέτει Επικόλληση Ακροδεκτών | Ναι |
| Flat | Όχι |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Αριθμός Καλωδίων | 8 wires |
| Ζεύγη ανά Καλώδιο | 4 pairs |
| Επιχρυσωμένος Συνδετήρας | Ναι |
| Τύπος Συνδετήρα | RJ-45 - male |
| Τύπος Συνδετήρα (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - male |
| Συμβατότητα Προτύπων | IEC 60332-1, ISO/IEC 11801, IEC 60603-7-4, IEC 61034, EN 50173, ANSI/TIA/EIA 568-C.2 - up to 250 MHz |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
| Χαρακτηριστικά | Halogen-free, molded, snagless, strain relief, kink protection, PoE ready |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: