Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat6a με μήκος 0,25 μέτρα προσφέρει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία για σύνδεση δικτύου. Είναι κατασκευασμένο με θωράκιση S/FTP (S-STP) και διαθέτει θήκη από υλικό Low smoke zero halogen (LSZH), που μειώνει την εκπομπή καπνού και τοξικών ουσιών σε περίπτωση φωτιάς. Το καλώδιο έχει μπλε χρώμα και συνδέσμους RJ-45 αρσενικού τύπου και στις δύο άκρες, κατασκευασμένους από χαλκό, εξασφαλίζοντας σταθερή και γρήγορη μετάδοση δεδομένων έως 500 MHz. Είναι κατάλληλο για τεχνολογία 10/100/1000Base-T(X) και πληροί τα πρότυπα κατηγορίας Ea.
| Μήκος καλωδίου | 0,25 m |
| Κατηγορία καλωδίου | Cat6a |
| Χρώμα προϊόντος | Μπλε |
| Τύπος συνδέσμου 1 | RJ-45 |
| Τύπος συνδέσμου 2 | RJ-45 |
| Φύλο συνδέσμου 1 | Αρσενικό |
| Φύλο συνδέσμου 2 | Αρσενικό |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 10 τεμ. |
| Πρότυπο καλωδίου | Cat6a |
| Θωράκιση καλωδίου | S/FTP (S-STP) |
| Υλικό θήκης | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
| Κλάση καλωδίου | Ea |
| Τεχνολογία καλωδίωσης | 10/100/1000Base-T(X) |
| Μέγεθος σύρματος AWG | 26/7 |
| Συχνότητα | 500 MHz |
| Μήκος καλωδίου | 0,25 m |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: