Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM με συνολική χωρητικότητα 8 GB, αποτελείται από 2 modules των 4 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε επιτραπέζιους υπολογιστές. Πρόκειται για ένα DRAM kit τύπου DDR3 SDRAM με ταχύτητα 1600 MHz και καθυστέρηση CAS 11, που υποστηρίζει dual channel λειτουργία και είναι μη ECC. Η μνήμη έχει μορφή DIMM 240-pin και λειτουργεί με τάση 1.5 V, προσφέροντας αξιόπιστη και σταθερή απόδοση για καθημερινή χρήση.
| Συνολική Χωρητικότητα | 8 GB: 2 x 4 GB |
| Τύπος | DRAM memory kit |
| Τεχνολογία | DDR3 SDRAM |
| Μορφή | DIMM 240-pin |
| Ταχύτητα | 1600 MHz (PC3-12800) |
| CAS Latency | 11 (11-11-11-28) |
| Data Integrity Check | Non-ECC |
| Δυνατότητες | Dual channel, unbuffered |
| Τάση | 1.5 V |
| Συμβατές Θέσεις | 2 x memory - DIMM 240-pin |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Ύψος Module (inch) | 1.19 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: