Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η βάση τοποθέτησης οθόνης τοίχου είναι σχεδιασμένη για να υποστηρίζει μία οθόνη με μέγεθος από 152,4 cm έως 3,05 m. Κατασκευασμένη από ατσάλι σε μαύρο χρώμα, προσφέρει αντοχή και στιβαρότητα με μέγιστο βάρος υποστήριξης 120 kg. Διαθέτει ρυθμιζόμενη κλίση από -15 έως 5 μοίρες και περιστροφή έως 60 μοίρες προς κάθε πλευρά, επιτρέποντας ευέλικτη τοποθέτηση και βελτιστοποίηση της γωνίας θέασης. Η διαχείριση καλωδίων είναι ενσωματωμένη, ενώ η απόσταση από τον τοίχο κυμαίνεται από 7,5 cm έως 70,3 cm, προσφέροντας πρακτικότητα και εργονομία.
| Αριθμός οθονών που υποστηρίζονται | 1 |
| Μέγιστο βάρος υποστήριξης | 120 kg |
| Ελάχιστο μέγεθος οθόνης | 152.4 cm |
| Μέγιστο μέγεθος οθόνης | 3.05 m |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχος |
| Ελάχιστο VESA mount | 200 x 200 mm |
| Μέγιστο VESA mount | 900 x 600 mm |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό κατασκευής | Ατσάλι |
| Ρύθμιση κλίσης | Ναι |
| Εύρος γωνίας κλίσης | -15 - 5 ° |
| Περιστροφή | Ναι |
| Εύρος γωνίας περιστροφής | -60 - 60 ° |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Απόσταση από τον τοίχο (μέγιστη) | 70.3 cm |
| Απόσταση από τον τοίχο (ελάχιστη) | 7.5 cm |
| Πλάτος | 1010 mm |
| Βάθος (μέγιστο) | 101 cm |
| Ύψος | 630 mm |
| Βάρος | 16.2 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: