Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ακουστικό επέκτασης είναι μια πρακτική και λειτουργική συσκευή που προσφέρει ευκολία στην επικοινωνία χωρίς καλώδια. Διαθέτει έγχρωμη οθόνη LCD 1.8 ιντσών με ανάλυση 128 x 160 pixels και βάθος χρώματος 16-bit, ενώ υποστηρίζει λειτουργίες όπως αναγνώριση κλήσης, αναμονή κλήσης, προώθηση και μεταφορά κλήσης. Η εμβέλειά του φτάνει τα 50 μέτρα σε εσωτερικό χώρο και έως 300 μέτρα σε εξωτερικό χώρο. Επιπλέον, διαθέτει ηχείο, 20 διαφορετικούς ήχους κλήσης, φωτιζόμενο πληκτρολόγιο και ενδείξεις για αναπάντητες κλήσεις και φωνητικά μηνύματα. Υποστηρίζει επίσης υπηρεσίες SMS, κλήσεις διάσκεψης, και έχει ενσωματωμένες λειτουργίες όπως ξυπνητήρι, ημερολόγιο, baby monitor, και φακό. Η τεχνολογία Eco DECT μειώνει την κατανάλωση ενέργειας και την εκπομπή ακτινοβολίας. Η μπαταρία είναι επαναφορτιζόμενη τύπου AAA με διάρκεια ομιλίας έως 14 ώρες και αναμονής έως 310 ώρες.
| Τύπος προϊόντος | Cordless extension handset |
| Συνολικός αριθμός ασύρματων ακουστικών | 1 |
| Χρώμα σώματος | Μαύρο |
| Τυπικό ασύρματο πρότυπο τηλεφώνου | DECTGAP |
| Υπηρεσίες κλήσης | Caller ID, Call Waiting, Call Forwarding, Call Transfer |
| Τύπος Caller ID | Caller ID |
| Μέγιστη εμβέλεια ακουστικού (εσωτερικός χώρος) | 50 m |
| Μέγιστη εμβέλεια ακουστικού (εξωτερικός χώρος) | 300 m |
| Τοποθεσία πληκτρολογίου κλήσης | Ακουστικό |
| Δυνατότητα κλήσης διάσκεψης | Ναι |
| Ηχείο | Ναι |
| Υπηρεσίες μηνυμάτων | SMS |
| Έλεγχος έντασης | Ναι |
| Ήχοι κλήσης | 20 |
| Ενδείξεις | Οπτικό φως κλήσης, ένδειξη αναμονής φωνητικού μηνύματος |
| Φωτιζόμενο πληκτρολόγιο | Ναι |
| Επιπλέον λειτουργίες | Ξυπνητήρι, ενσωματωμένο ρολόι με λειτουργία αναβολής, ενσωματωμένο ημερολόγιο, Intercom, ECO DECT, πιστοποίηση CAT-iq 2.0, baby monitor, δόνηση ειδοποίησης, φακός |
| Υποστήριξη VoIP | Ναι |
| Πρωτόκολλα VoIP | SIP, RTP |
| Φωνητικά χαρακτηριστικά | HD Voice |
| Χωρητικότητα τηλεφωνικού καταλόγου | 200 ονόματα & αριθμοί |
| Μνήμη κλήσεων | 20 |
| Συνδέσεις | Υποδοχή ακουστικών / sub-mini-phone 2.5mm |
| Συμπεριλαμβανόμενα αξεσουάρ | Τροφοδοτικό, βάση φόρτισης τηλεφώνου |
| Τύπος οθόνης | Έγχρωμη οθόνη LCD |
| Τοποθεσία οθόνης | Ακουστικό |
| Διαγώνιος οθόνης | 1.8" |
| Ανάλυση οθόνης | 128 x 160 pixels |
| Βάθος χρώματος | 16-bit (65000 χρώματα) |
| Φωτιζόμενη οθόνη | Ναι |
| Τύπος μπαταρίας | 2 x AAA επαναφορτιζόμενες Nickel Metal Hydride |
| Διάρκεια ομιλίας | Έως 14 ώρες |
| Διάρκεια αναμονής | Έως 310 ώρες |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 5.2 cm x 3 cm x 15.4 cm |
| Βάρος | 139 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: